Икона Рублева Троица <H1>† Храм Преподобного Сергія Радонезького - Залізний Порт</H1> Икона Преподобного Сергия Радонежского
22.01.2018 | RSS | PDA версия для мобильных устройств Украина Главная
Меню сайта
 
В Н И М А Н И Е !
Добавить свои сайты и сайты Вашей епархии Вы сможете по этой ссылке http://sv-sergiy.ks.ua/dir/1-0-0-0-1 даже без регистрации, обязательно выберите в категориях свою епархию и добавте свой сайт, после проверки сайт появиться в каталоге.
Если я или Вы допустили ошибку и надо исправить то напишите администратору.

Пожалуйста дайте возможность Вашим посетителям тоже добавить свои православные сайты в наш каталог.
Установите на свой ресурс нашу кнопочку:
Каталог Православных сайтов
Этот код установите
на свой сайт:

Новые сайты в каталоге:
 • Молитвослов - Православные молитвы Псалтырь, Библия ОНЛАЙН: Ветхий и Новый Завет
 • Молитвослов в современном переводе
 • Православие
 • Регентские курсы Колобанова А.В.
 • Сайт Преподобного Сергия Радонежского - Железный Порт
 • Всего сайтов в категориях:
  Православные сайты Украины [140]
  Православные сайты СНГ [73]
  Православные сайты мира [1]
  Orthodox websites of the World
  Рекомендуемые православные сайты [38]
   
  Публикаціі
  Тим, хто сумнівається
  Про Православ'я [1]
  Наука і релігія [1]
  Розвій сумніви [4]
  З життя людей [2]

  Неофіту
  Питання і відповіді [1]
  Основи Християнства [8]
  Таїнства, обряди, звичаї [5]
  Житія православних святих [8]
  Секти, єресь, розкольники [2]

  Батькам
  Шлюб, подружні відносини [2]
  Вагітність, немовлята [1]
  Виховання, воцерковлення [1]
  Небезпека для наших дітей [1]

  Дітям
  Для дітей читати [7]
  Житія Святих для дітей [3]
  Православні мультфільми [54]

  Дітям скачати
  Раскраски [9]
  Электронные книги [1]

  Суспільство
  Сучасне суспільство і християнська мораль [2]
  Оцінка подій, що відбуваються в країні і в світі [1]
  Церква і суспільство, внутрішньоцерковні проблеми [1]
  Церква і молодь [0]
  Телеканал "ГЛАС" [1]
  Для душі корисне відео [13]
  Протоієрей Андрій Ткачов [4]

  Новини
  Новини нашого приходу [235]
  Новини сусідніх парафій [43]
  Новини Херсонської єпархії [31]
  Новини інших єпархій УПЦ [2]
  Новини УПЦ [11]
  Церковні свята [24]
  Розклад Богослужінь [31]
  Акафісти, молитвослов [1]
  Що пишуть ЗМІ про нас [2]
   
  Хмара тегів
  sitemap
   
  Друзья сайта
  Православная Херсонщина, Официальный сайт Херсонской епархии
  Храм Різдва Пресвятої Богородиці
   
  Статистика
  free counters

   

  Новорічна нічна літургія. Вшанування пам'яті Святомученика Воніфатія.

  Главная » Публикації » Новини » Новини нашого приходу


  01.01.2017 † Новорічна нічна літургія. Вшанування пам'яті Святомученика Воніфатія.
  Новорічна нічна літургія.
  З Новим 2017 роком!
  Вшанування пам'яті Святомученика Воніфатія.   

  Святий Воніфатій жив за часів імператора Діоклетіана, який правив з 284 по 305 рік. Він був рабом знатної римлянки по імені Аглаїда, дочки проконсула. Займаючи посаду керуючого багатим маєтком своєї господині, він вів нечестиве життя, відповідно до вельми вільними вдачами тодішнього Риму. Вдаючись цілком пияцтву і блуду, Воніфатій безсоромно грішив і з самою Аглаїдою. При цьому він був людиною від природи добрим і щедрим, з радістю надавав гостинність мандрівникам і любив роздавати милостиню.

  Через декілька років Аглаїда, мучена докорами сумліннями і боячись майбутнього покарання Божого за свої гріхи, почула від християн, що людина, що почитає мощі святих мучеників, за їхнє заступництво отримає від Господа прощення гріхів. Тоді, закликавши до себе Воніфатія, вона веліла йому вирушати в Малу Азію, де християни в той час піддавалися жорстоким гонінням, щоб за гроші придбати там святі мощі і привезти їх в Рим. На це слуга відповів з глузуванням: «А якщо я привезу тобі свої власні останки, чи будеш ти почитати мене як святого?» Аглаїда з докором відповіла: «Зараз не час для жартів. Поспішай вирушити в дорогу, а я, грішниця, з нетерпінням буду чекати твого повернення, щоб отримати прощення від Господа ».

  Воніфатій прибув в місто Тарс, в Кілікії, на чолі численної свити, яка мала при собі багато золота і всього необхідного, щоб забальзамувати останки святих і з почестями перевезти їх до Риму. Він негайно попрямував в амфітеатр, де як раз в той час відбувалася жорстока кара 20 християнських мучеників. Воніфатій з жахом спостерігав, як одного з них розривали на частини, прив'язавши за руки і за ноги до чотирьох стовпів, іншого підвішували вниз головою, третього люто карали, а іншим роздирали боки залізними гаками - проте всі вони залишалися як і раніше сильні і непохитно. Подібне видовище вразило Воніфатія в саме серце. Забувши про минуле нечестивою життя, він в сльозах кинувся до ніг мучеників, благоговійно поцілував їх кайдани і, просячи пом'янути його в своїх святих молитвах, привселюдно оголосив про те, що він відтепер також є послідовником Христа.

  Наведений на суд до правителя цієї області, Воніфатій з презирством відкинув служіння ідолам і твердо сповідав Спасителя. Доставлений потім в цирк, він по молитвам святих мучеників переносив різні катування з таким безпристрасністю, як ніби вже покинув цей світ і був далеким від власного тіла. Йому втикали під нігті заточений очерет, лили в рот розплавлений свинець, його опускали в казан з киплячою смолою, але ніякі муки не могли зламати його дух. На наступний день Воніфатій з радістю вислухав винесений йому смертний вирок. Поклавши на себе хресним знаменням перед стратою, він приніс Господеві гарячу молитву про зміцнення християн в утисках їхніх про дарування йому самому відпущення гріхів і вічного небесного блаженства.

  Супутники святого Воніфатія, вирішивши спочатку, що він, за своїм звичаєм, зайшов в якусь таверну або інше подібне місце, почали вже турбуватися через його тривалої відсутності і вирушили на пошуки. У місті вони зустріли брата місцевого ката, який розповів їм, що напередодні там був страчений якийсь римлянин, за описом схожий на їхнього товариша. Хоча вони не могли собі уявити, щоб цим мучеником був веселун Воніфатій, вони все ж поспішили в амфітеатр. З подивом вони виявили там тіло свого супутника, яке потім викупили за 50 фунтів золота і з пошаною доставили в Рим.

  У цей час Ангел Господній з'явився Аглаїді та промовив: «Встань і йди назустріч тому, хто був твоїм слугою і товаришем в блуді, а нині став нашим братом. Прийми його як пана, бо завдяки йому простяться тобі всі твої гріхи ». З радістю в серці жінка спорядила пишний почет, щоб гідно зустріти святі мощі ще на шляху до Риму. Так в точності виповнилося мимовільне пророцтво, виголошене святим Воніфатіємперед від'їздом.

  Згодом Аглаїда побудувала на місці зустрічі святих мощей велику і гарну церкву в ім'я мученика.

  У цьому храмі протягом століть по молитві святого Воніфатія відбувалися численні чудеса. Сама ж Аглаїда, роздавши все своє майно бідним і знехтувавши з тих пір радості суєтного світу, цілком присвятила себе подвигам благочестя і молитвам і з часом отримала від Господа дар чудотворення. Вона почила в світі тринадцятьма роками пізніше, придав душу Господу з вірою в те, що всі гріхи її минулого життя докраю зітрут завдяки заступництву святого Воніфатія.

  З Новим 2017 роком!
  Категория: Новини нашого приходу | Добавил: admin (01.01.2017)
  Просмотров: 278 | Рейтинг: 5.0/1
   
  Перевод сайта
   
  Поиск
   
  Прав.календарь-2015


  Сегодня: *
   
  Информеры
   
  Все права защищены © 2010-2018
  Трансляция RSS канала