Икона Рублева Троица <H1>† Храм Преподобного Сергія Радонезького - Залізний Порт</H1> Икона Преподобного Сергия Радонежского
22.01.2018 | RSS | PDA версия для мобильных устройств Украина Главная
Меню сайта
 
В Н И М А Н И Е !
Добавить свои сайты и сайты Вашей епархии Вы сможете по этой ссылке http://sv-sergiy.ks.ua/dir/1-0-0-0-1 даже без регистрации, обязательно выберите в категориях свою епархию и добавте свой сайт, после проверки сайт появиться в каталоге.
Если я или Вы допустили ошибку и надо исправить то напишите администратору.

Пожалуйста дайте возможность Вашим посетителям тоже добавить свои православные сайты в наш каталог.
Установите на свой ресурс нашу кнопочку:
Каталог Православных сайтов
Этот код установите
на свой сайт:

Новые сайты в каталоге:
 • Молитвослов - Православные молитвы Псалтырь, Библия ОНЛАЙН: Ветхий и Новый Завет
 • Молитвослов в современном переводе
 • Православие
 • Регентские курсы Колобанова А.В.
 • Сайт Преподобного Сергия Радонежского - Железный Порт
 • Всего сайтов в категориях:
  Православные сайты Украины [140]
  Православные сайты СНГ [73]
  Православные сайты мира [1]
  Orthodox websites of the World
  Рекомендуемые православные сайты [38]
   
  Публикаціі
  Тим, хто сумнівається
  Про Православ'я [1]
  Наука і релігія [1]
  Розвій сумніви [4]
  З життя людей [2]

  Неофіту
  Питання і відповіді [1]
  Основи Християнства [8]
  Таїнства, обряди, звичаї [5]
  Житія православних святих [8]
  Секти, єресь, розкольники [2]

  Батькам
  Шлюб, подружні відносини [2]
  Вагітність, немовлята [1]
  Виховання, воцерковлення [1]
  Небезпека для наших дітей [1]

  Дітям
  Для дітей читати [7]
  Житія Святих для дітей [3]
  Православні мультфільми [54]

  Дітям скачати
  Раскраски [9]
  Электронные книги [1]

  Суспільство
  Сучасне суспільство і християнська мораль [2]
  Оцінка подій, що відбуваються в країні і в світі [1]
  Церква і суспільство, внутрішньоцерковні проблеми [1]
  Церква і молодь [0]
  Телеканал "ГЛАС" [1]
  Для душі корисне відео [13]
  Протоієрей Андрій Ткачов [4]

  Новини
  Новини нашого приходу [235]
  Новини сусідніх парафій [43]
  Новини Херсонської єпархії [31]
  Новини інших єпархій УПЦ [2]
  Новини УПЦ [11]
  Церковні свята [24]
  Розклад Богослужінь [31]
  Акафісти, молитвослов [1]
  Що пишуть ЗМІ про нас [2]
   
  Хмара тегів
  sitemap
   
  Друзья сайта
  Православная Херсонщина, Официальный сайт Херсонской епархии
  Храм Різдва Пресвятої Богородиці
   
  Статистика
  free counters

   

  ПАСХАЛЬНЕ ПОСЛАННЯ Предстоятеля Української Православної Церкви Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України ОНУФРІЯ

  Главная » Публикації » Новини » Новини УПЦ


  29.04.2016 † ПАСХАЛЬНЕ ПОСЛАННЯ Предстоятеля Української Православної Церкви Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України ОНУФРІЯ  ПАСХАЛЬНЕ ПОСЛАННЯ
  Предстоятеля Української Православної Церкви
  Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України
  ОНУФРІЯ

  архіпастирям, пастирям, чернецтву і всім вірним чадам
  Української Православної Церкви

  ХРИСТОС ВОСКРЕС!

  Всіх Вас, всечесні архіпастирі і пастирі, боголюбиві іноки та інокині, дорогі брати і сестри — улюблені чада нашої Святої Української Православної Церкви, сердечно поздоровляю з найбільшим нашим християнським Празником — з Празником Світлого Воскресіння Господа Бога і Спасителя нашого Іісуса Христа.

  Воскресіння Христове стало тріумфом, завершуючим спасительний подвиг втіленого Сина Божого. У Воскресінні Христовому звершилося те, заради чого прийшов на землю Бог: спустошене пекло і відібрана влада у диявола і сила у смерті. У Воскресінні Христовому для людини відкрилися двері солодкого і прекрасного Раю, для якого людина була створена Богом, в якому людина колись перебувала, але який людина загубила — через неправду, яку людина прийняла в свою душу і яка спотворила внутрішній світ людини і зробила людину неспроможною жити в Раю.

  Самими щасливими у Воскресінні Христовому стали наші прабатьки Адам і Єва, бо вони колись особисто вкусили солодощі райського блаженства, а потім загубили його. Скорбота про втрачений Рай, яка багато тисячоліть пригнічувала наших Прабатьків, була глибшою і важчою від скорботи всіх земнородних, які бачили загублений Рай тільки очима своєї віри. Тому, хоча у Воскресінні Христовому зраділо і звеселилось усе Боже творіння (Канон Св. Пасхи, п. 9), але неможливо виміряти межі радості наших Прабатьків, які вкусили колись райського життя не вірою свого серця, а живим досвідом свого особистого життя.

  У ті трагічні дні, коли, після Свого розп’яття руками беззаконних (Діян. 2.23), Спаситель перебував «во гробе плотски, во аде же с душею, яко Бог» (тропар часів Пасхи), важкі думки і почуття наповнили серця тих Послідовників Христових, які були очевидцями того, що звершилось на Голгофі з їх улюбленим Учителем і Господом (Ін. 13.13). Але скоро їх смуток перетворився на радість. Спочатку Ангел сказав Жонам-Мироносицям, які прийшли до гробу Спасителя: «Ви шукаєте Іісуса розп’ятого? Його немає тут — Він воскрес!» (Мф. 28.5–6). Мироносиці сповістили про це Апостолам, а потім Сам воскреслий Спаситель багато разів з’являвся Своїм Послідовникам і Учням, розмовляв з ними і показував їм «руки і ноги і ребра Свої» (Ін. 20.20) як свідчення того, що страждання і смерть Спасителя на Голгофі завершилися світлим і славним Його Воскресінням.

  Звістка про Воскресіння Христове, як світла блискавка, облетіла спочатку Іудею, потім сусідні країни, а після — весь світ. Віра у Христа розп’ятого і воскреслого давала людям сили перемагати зло і духовно вдосконалюватися. Віра у воскреслого Христа відкрила людям можливість знайти Істину, ту вічну Божественну Істину, яка робила і робить людей вільними і щасливими у повному і справжньому змісті цих слів. Христос подарував людям можливість ще тут, на землі, під час цього короткочасного життя, особисто зустріти Його як вічного Бога, реально прийняти Його в свою душу і насолоджуватися спілкуванням із Ним, як колись Адам насолоджувався спілкуванням з Богом в Раю. Ця таємнича зустріч з Христом у різних людей звершувалася по-різному. Одні зустрічали Христа в юному віці, — як ті діти, які колись супроводжували Христа як Переможця смерті і взивали Йому: «Осанна», коли Він славно входив до Ієрусалима. Другі зустріли Спасителя уже в зрілому віці, як, наприклад, Апостоли, Жони-Мироносиці та інші Учні, які супроводжували Спасителя під час Його земного спасительного служіння. Інші ж, і це переважна більшість людей, зустріли Христа наприкінці свого земного життя, як це було у Симеона Богоприїмця і у благорозумного Розбійника.

  А чи відбулася таємнича зустріч з воскреслим Христом у нас? Чи прийняли ми Христа у своє серце? На це запитання кожен із нас відповісти може тільки сам за себе. Якщо в душі людини палає вогонь любові до Бога і до ближнього, якщо людина в душі своїй примирилася зі своєю совістю і совість їй ні в чому не докоряє, — це означає, що людина зустріла Христа, і Христос Господь, разом з Небесним Отцем, створив у серці цієї людини для Себе обитель (Ін. 14.23).

  А що робити нам, хто ще не удостоївся честі особисто зустріти Христа? Нам треба прикладати більше зусиль і старанності для того, щоб стверджувати своє життя на заповідях Христових. Чим глибше заповіді Христові проникають в життя людини, тим більше шансів у неї особисто зустріти Христа, вмістити Його в своє серце і, в міру своєї моральної чистоти, ще за свого земного життя насолоджуватись благами майбутнього віку.

  Чим більше серед нас буде таких людей, які через своє благочестиве життя удостоїлись честі особисто зустрітися з Христом, тим більше серед нас буде миротворців, які своїм словом і навіть просто своєю присутністю будуть вносити в наше неспокійне і збентежене людське суспільство жадану прохолоду Божественного миру.

  З такими роздумами і почуттями ми зустрічаємо празник Преславного Христового Воскресіння, і, смиренно дякуючи своєму Спасителеві за священний дар вічного життя, ми молимось, щоби Спаситель наш і Господь Іісус Христос благословив нашу Українську землю і наш народ, щоби Господь умиротворив усіх нас і навчив, як нам об’єднатися навколо Істини, Якою являється Сам Христос (Ін. 14.6), щоби ми, об’єднані один з одним союзом Божественної любові, успішно долали труднощі і складнощі, якими наповнене земне життя людини.

  Ще раз сердечно поздоровляю усіх Вас, дорогі брати і сестри, зі світлим празником Преславного Христового Воскресіння, з Великим Днем Христової Пасхи. В ім’я цієї великої Перемоги Життя над смертю, обіймемо один одного, простімо один одному і всі разом — єдиними устами і єдиним серцем — заспіваймо священний Гімн переможного Христового Воскресіння: «Христос воскресе из мертвых, смертию смерть поправ, и сущим во гробех живот даровав». Амінь.

  Воістину Христос Воскрес!

  Смиренний

  +ОНУФРІЙ,
  Митрополит Київський і всієї України,
  Предстоятель Української Православної Церкви

  Пасха Христова
  2016 р.
  м. Київ

  Категория: Новини УПЦ | Добавил: admin (29.04.2016)
  Просмотров: 533 | Рейтинг: 0.0/0
   
  Перевод сайта
   
  Поиск
   
  Прав.календарь-2015


  Сегодня: *
   
  Информеры
   
  Все права защищены © 2010-2018
  Трансляция RSS канала